PL / EN

Audyt GOZ

Lektura artykułu zajmie Ci ok. 3 minut.

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) prowadzące działalność gospodarczą na terenie Polski Wschodniej mogą ubiegać się o dofinansowanie na realizacje projektów wprowadzających rozwiązania z zakresu gospodarki o obiegu zamkniętym. Procedura ma charakter dwuetapowy. Docelowo na realizację projektu można otrzymać wsparcie do kwoty 3,5 mln złotych.

W celu ubiegania się o te środki w pierwszym etapie niezbędne jest opracowanie modelu biznesowego GOZ transformacji poprzedzone przeprowadzeniem audytu przedsiębiorstwa pod kątem możliwości wdrożenia w nim zasad gospodarki o obiegu zamkniętym. Koszt realizacji tego zadania jest w 100% kosztem kwalifikowanym i jego górna granica wynosi 82 781 zł netto. 

Wykonawca usługi musi mieć doświadczenie niezbędne do udzielenia pomocy doradczej, tj. doświadczenie w przygotowaniu co najmniej 2 dokumentów związanych z GOZ – typu studia wykonalności, model biznesowy GOZ – oraz co najmniej 2 audytów z zakresu GOZ tematycznie lub branżowo odpowiednich dla profilu działalności Wnioskodawcy. 

Jako Soul & Mind mamy na swoim koncie kilkadziesiąt przeprowadzonych z sukcesem audytów w ramach różnego rodzaju programów unijnych, w których instytucją zarządzającą dofinansowaniem, podobnie jak w przypadku projektów GOZ, była Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Jesteśmy w pełni gotowi i kompetentni, by profesjonalnie opracować niezbędną dokumentację. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z tego rodzaju wsparcia. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się na ten temat więcej, zadzwoń lub napisz:

Bartłomiej Mikosz tel.: 664 979 169, email: bartek.mikosz@soulandmind.pl

Adam Gorczyński tel.: 539 476 306, email: adam.gorczynski@soulandmind.pl

 

WRÓĆ DO WPISÓW