PL / EN

Speed up your Strategy

cytat

Silna marka powinna przemawiać językiem nabywcy i rozwiązywać jego realne potrzeby. Jak jednak wyróżnić się na tle konkurencji? Tutaj niezbędna jest rzetelna analiza i przemyślana strategia. Działania koncepcyjne, a także późniejszy proces designu, zawsze wspieramy rzetelnym audytem aktualnego pozycjonowania marki, grup docelowych i konkurencji.

W zależności od jego wyników, planujemy odpowiedni zestaw działań, czyli efektywną strategię marki. Opieramy się zarówno na twardych danych z badań marketingowych, jak i pogłębionej wiedzy zdobytej w oparciu o elementy metodologii design thinking. To one pozwalają nam określić dokładnie, jak Twoja marka powinna być postrzegana przez grupy docelowe.

Co dalej? Wypracowane w badaniach pozycjonowanie przekładamy na język marki. Budujemy jej wyrazistą narrację, zarówno w sferze designu, jak i komunikatów werbalnych. Tworzymy spójną strategię komunikacji, dobierając najskuteczniejsze w danej sytuacji narzędzia i stosując rozwiązania, jak np. multichanelling.

Przekonaj się, że połączenie Twojej wiedzy i wyczucia rynku, z naszym 25-letnim doświadczeniem w przeróżnych branżach, może dać wspaniałe efekty. Najefektywniejsze rozwiązania rodzą się z synergii wiedzy i kreatywności.

See more our projects: