PL / EN

Projekt strony Urban Mobility dla Sieci Badawczej Łukasiewicz

To kolejny rozwojowy projekt dla Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Logistyki i Magazynowania. W ramach ostatniej współpracy mieliśmy przyjemność tworzyć projekt strony internetowej Urban Mobility, będącej wizytówką dla organizacji biznesowych szukających informacji na temat innowacji w zakresie mobilności w przestrzeniach miejskich rozwijanej przez EIT – Europejski Instytut Technologii z siedzibą w Budapeszcie.

Mając na uwadze trendy panujące w tej branży wykonaliśmy layout strony bazujący na przejrzystym key-visualu. Naszym celem było przyciągnięcie odbiorcy warstwą wizualną i zatrzymanie go zaprezentowaną atrakcyjnie treścią strony. W nagłówku wykorzystaliśmy wideo pokazujące miejski ruch, rozwój i dynamikę związaną z mobilnością. Zadbaliśmy także o wyróżnienie haseł mających zachęcić firmy i organizacje publiczne do podjęcia współpracy inicjującej wprowadzanie pozytywnych zmian w mobilności miejskiej. Strona zaś ma stać się pierwszym miejscem kontaktu z innowatorami i przedsiębiorcami z całej Europy, chcącymi wspólnie rozwijać mobilność miejską. Instytut Logistyki i Magazynowania Sieci Badawczej Łukasiewicz chce dzięki temu realizować innowacyjne projekty w całej Polsce, w zakresie m.in. zrównoważonej logistyki miejskiej, infrastruktury, mobilności dla niepełnosprawnych czy elektromobilności.

Poza projektem strony internetowej (oraz prac programistycznych nad nią) przygotowaliśmy kreację postów w social mediach. Efekty naszej pacy poznacie tutaj.

BACK TO PROJECTS Poznaj inne projekty