PL / EN

Industrial Design

cytat

Pomagamy tworzyć projekty, które pokochają Twoi klienci. Projektujemy zarówno w sferze funkcji, jak i formy - wiemy, że projekty przemysłowe mają nie tylko być estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. W ramach współpracy weryfikujemy założenia projektowe w oparciu o metodologię Design Thinking, która pozwala na zebranie i syntezę jak największej ilości pomysłów, które służą później jako baza do dobrego projektu. Projektu, który będzie uwzględniał różne punkty widzenia i różne doświadczenia. Pracujemy z firmami z wielu branż, a zdobyte doświadczenia pozwalają nam zrozumieć i kreatywnie rozwiązać problemy, z ktorym zgłaszają się do nas nasi klienci, niezależnie od rodzaju dzialaności jaką prowadzą.

Projektujemy z uwzględnieniem dostępnej u Klienta technologii – Design for manufacturing – nie projektujemy rzeczy, których nie da się wyprodukować. Nasze projekty przygotowywane są pod konkretne wymogi i założenia Klienta, tak aby były przez niego możliwe do zrealizowania. Oferujemy pełen zakres engineeringu dla realizowanych z nami projektów wzorniczych. Doświadczenie zdobyte w realizacji kilkudziesięciu projektów z różnych branż w tym m.in. AGD i elektroniki użytkowej, automotive, maszyn i urządzeń, branży medycznej, tworzyw sztucznych itd. przekuwamy w widoczny dla firmy i jej klientów sukces. Nasze projekty były wielokrotnie nagradzane w plebiscytach wzorniczych, ale także pozytywnie przyjęte przez specjalistyczne środowiska podczas największych międzynarodowych targówch zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Realizujemy projekty od A do Z - bierzemy odpowiedzialność za cały proces: od poszukiwania i weryfikacji wytycznych do briefu, poprzez przygotowanie konceptu, jego modelowanie, engineering, prototypowanie, do wdrożenia na rynek wraz całą komunikacją marketingową.

Jesteśmy jednym z najwiekszych biur projektowych w Polsce.
Od 25 lat pomagamy projektowac marki i tworzymy ich strategie, zajmujemy sie projektowaniem nie tylko wzornictwa przemysłowego, ale i opakowań czy interfejsów. Naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę i wspracie procesu projektowego w całym jego zakresie.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić etap koncepcyjny, prototypowanie, pełny engineering produktu, doradztwo materiałowe i optymalizację produkcyjną.
Dzięki szerokiemu zakresowi usług naszej firmy mozemy skutecznie wprowadzić zaprojektowany przez nas produkt na rynek.

See more our projects: