PL / EN

Neonail | Design witaminowych kosmetyków

Nowy design opakowania, naturalne składniki obecne w kosmetykach do paznokci i znana marka. Tak w skrócie wyglądał jeden z ostatnich projektów, który zrealizowaliśmy dla NEONAIL, producenta lakierów hybrydowych do paznokci dla kobiet.

Zaraz po zmianie logotypu, NEONAIL postanowił rozszerzyć swoją ofertę kosmetyków pielęgnacyjnych i wprowadzić spójny design opakowań dla serii produktów Vitamins, Protein i Fiber.

Nowe, minimalistyczne opakowania dla serii otrzymały bardzo prosty i bardzo przejrzysty wygląd. Zastosowaliśmy białe butelki, które nie tylko wyróżniają się na tle czarnych opakowań lakierów do paznokci, ale także nawiązują do charakteru produktu - Vitamins, Protein, Fiber i Cuticle Oil to kosmetyki pielęgnacyjne, które szybko się wchłaniają i nie pozostawiają śladów.

Zainspirowały nas naturalne składniki, które sprawiają, że każdy produkt wyróżnia się. Składniki pojawiają się jako różowe piktogramy na białych opakowaniach zwieńczonych srebrno-chromowaną nakrętką. Na przykład Revital Base FIBER zawiera dużą ilość włókien nylonowych, które są korzystne dla płytki paznokcia, a Cover Base PROTEIN jest bogata w białko. Jeśli chodzi o odżywkę witaminową Cuticle Oil, jej lista składników obejmuje 97% oleju migdałowego i owoców makadamia. Design opracowany dla tego produktu jest w rzeczywistości najlepiej skorelowany z jego naturalnym składem. Opakowanie zostało wzmocnione wizerunkiem jasnozielonego liścia. Jednym z odświeżonych kosmetyków był VITAMINS Nail Cleaner (odtłuszczacz do paznokci z naturalnymi składnikami, takimi jak retinol, wapń i kompleks witamin dla delikatnej płytki paznokcia).

Produkty są stopniowo wprowadzane na rynek, a my na bieżąco obserwujemy reakcje konsumentów na ich nowy wygląd. Pierwsze opinie są pozytywne - czekamy na więcej!

 

 

 

 

 

WRÓĆ DO PROJEKTÓW Poznaj inne projekty