newsletter

Design. Komunikacja. Strategia.
Dzielimy się wiedzą!

Klauzula informacyjna

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera.


* Wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych SOUL & MIND.*Pola obowiązkowe.

monini


Zadanie Brand Design:

Projekt opakowania i wprowadzenie produktu il Mini na rynek.

Projekt i realizacja:

Projektowanie opakowań dla Monini wiązało się z decyzją marki, by poszerzyć portfolio produktowe o nowy brand - oliwę extra vergine dedykowaną dzieciom. Kreacja graficzna opakowania wymagała innego niż dotychczas podejścia do tematu, jakim jest identyfikacja wizualna i komunikat widoczny na opakowaniu. Powstały design nawiązuje do głównych cech produktu, który pochodzi z ekologicznych upraw, jest świetnej jakości i bezpieczny dla najmłodszych, a zarazem do potencjalnego odbiorcy, czyli dzieci. Postawiliśmy na kolorową, wesołą puszkę (która zdecydowanie odróżnia się na tle butelek oliwy), na której znalazły się wyraźne informacje na temat pochodzenia oliwy oraz jej składu (zawartość witaminy E) .
Postawiliśmy na kolorową, wesołą puszkę (która zdecydowanie odróżnia się na tle butelek oliwy), na której znalazły się wyraźne informacje na temat pochodzenia oliwy oraz jej składu (zawartość witaminy E).

Tagi:

projektowanie opakowań, projektowanie produktów, strategia biznesu, identyfikacja wizualna, www design, brand design, industrial design, wzornictwo przemysłowe, projekt opakowania, design opakowania, projekty opakowańpowrót >

Strategia
marki

industrial
design

Projektowanie

Projekt opakowania

Projektowanie opakowań

Brand Design

Design

opakowania

Brand strategy

Inudstrial Design

Audyt Wzorniczy

agencja brandingowa

strategia marki

wzornictwo przemysłowe