newsletter

Design. Komunikacja. Strategia.
Dzielimy się wiedzą!

Klauzula informacyjna

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera.


* Wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych SOUL & MIND.*Pola obowiązkowe.


Sezon na lawendę uważamy za otwarty! Zwłaszcza teraz, kiedy na sklepowych półkach pojawiła się najnowsza marka naturalnych środków czyszczących BIOstar cleaning products. Zaprojektowaliśmy dla niej nie tylko opakowania, ale i kształty wybranych butelek.

Współpraca z GRUPA INCO (do której należą choćby takie marki jak Ludwik czy Florovit) opierała się na stworzeniu pełnej koncepcji wizualnej i strukturalnej produktów. Zaprojektowaliśmy więc nie tylko szatę graficzną opakowań dla 9 SKU (m.in. kapsułek do prania, mycia naczyń czy czyszczenia, żelu do WC czy płynu do kabin prysznicowych), ale też kształt butelek. W naszym projekcie wykorzystaliśmy graficzne motywy lawendy oraz aloesu – składników, których ekstrakty pojawiły się w składzie produktów BIOstar. Marka podkreśla, że ich połączenie to doskonała równowaga natury i nauki, dzięki którym zachowanie czystości w domu będzie zdecydowanie bardziej ekologiczne, łatwiejsze i skuteczniejsze. Oprócz sfery wizualnej projektów opakowań i samego kształtu produktów, w ramach współpracy z GRUPA INCO stworzyliśmy także koncepcję graficzną materiałów komunikacyjnych, przeniesioną na miks materiałów wspierających promocję marki np. ścianki targowe, katalogi oraz ulotki.


Tagi:

projektowanie opakowań, projektowanie produktów, strategia biznesu, identyfikacja wizualna, www design, brand design, industrial design, wzornictwo przemysłowe, projekt opakowania, design opakowania, projekty opakowań,wzornictwo przemysłowepowrót >

Strategia
marki

industrial
design

Projektowanie

Projekt opakowania

Projektowanie opakowań

Brand Design

Design

opakowania

Brand strategy

Inudstrial Design

Audyt Wzorniczy

agencja brandingowa

strategia marki

wzornictwo przemysłowe