newsletter

Design. Komunikacja. Strategia.
Dzielimy się wiedzą!

Klauzula informacyjna

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera.


* Wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych SOUL & MIND.*Pola obowiązkowe.

WEDEL KIDS - CZEKOLEPKIWEDEL KIDS - CZEKOLEPKI


Zadanie Brand Design:

Projekt opakowania dla produktu Czekolepki z linii Wedel Kids.

Realizacja:

Czekolepki to kolejny produkt - obok Czekotubki i batoników OK - z linii Wedel Kids. Czekolepki doskonale wpisują się zaprojektowaną przez nas strategię komunikacji słodyczy, które mają nie tylko cieszyć podniebienie, ale także rozwijać kreatywność najmłodszych.
Nowy produkt może być traktowany jako słodki przysmak i zabawka w jednym. Jest to plastyczna czekoladowa masa, którą można dzielić na części i formować w dowolne kształty. Oprócz tego, że wymyśliliśmy dla niej oryginalną i zabawną nazwę, naszym zadaniem było stworzyć opakowanie, które przykuje uwagę grupy docelowej – dzieci.

Zainteresowanie młodego odbiorcy postanowiliśmy osiągnąć na dwa sposoby – poprzez użycie wesołych kolorów oraz zabawnych rysunków. Bohaterami tego opakowania, jak również i opakowań pozostałych produktów Wedel Kids, stały się wesołe zwierzątka – krówka, świnka, owieczka i kurczak. Zadbaliśmy także o obrazkową, czytelną dla dzieci instrukcję, jak używać produktu, i co można z niego wyczarować.


Tagi:

projektowanie opakowań, projektowanie produktów, strategia biznesu, identyfikacja wizualna, www design, brand design, industrial design, wzornictwo przemysłowe, projekt opakowania, design opakowania, projekty opakowańpowrót >

Strategia
marki

industrial
design

Projektowanie

Projekt opakowania

Projektowanie opakowań

Brand Design

Design

opakowania

Brand strategy

Inudstrial Design

Audyt Wzorniczy

agencja brandingowa

strategia marki

wzornictwo przemysłowe