newsletter

Design. Komunikacja. Strategia.
Dzielimy się wiedzą!

Klauzula informacyjna

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera.


* Wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych SOUL & MIND.*Pola obowiązkowe.

Meble nie tylko do ogrodu


Meble ogrodowe kupowane są na długie lata, dlatego oczekuje się od nich głównie trwałości oraz odporności na zmieniającą się modę. W efekcie rynek zdominowany został przez ciężkie, schematyczne meble w stonowanych kolorach. 

Zaprojektowany przez projektantkę Soul and Mind - Dorotę Dębską - i uhonorowany Nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego projekt „Ibo – meble nie tylko do ogrodu” przełamuje tę konwecję.
Lekki, dopracowany w każdym detalu, a przy tym utrzymany w jasnych, przyjemnych kolorach projekt, jest dowodem na to, że meble używane w ogrodzie, w domu, na tarasie czy patio, wcale nie muszą być nudne.

Meble Ibo zostały zaprojektowane z myślą o naturze i ludzkiej potrzebie obcowania z nią, także w wielkim mieście. Osoba siedząca w krześle Ibo wygląda i może poczuć się jak otulona liściem. Kontakt z naturą podkreśla także zagłębienie w formie walca, znajdujące się pośrodku stołu. Po odkryciu wieka w formie tacy, jest idealnym miejscem na doniczkę z rośliną. 

Blacha, z jakiej wykonano krzesła, ma specjalne wycięcia - nie tylko zapewniają one cyrkulację powietrza i sprawiają, że deszcz zamiast zalegać na siedzeniach, będzie spływał na ziemię, lecz przypominają żyłki liścia, a więc wpisują się w konwencję zestawu. Co więcej - do wycięć można w kilka chwil przypiąć specjalnie zaprojektowane poduszki, które nie zsuwają się z siedzeń i zwiększają komfort użytkownika mebli.

Nagrodzony projekt znajduje się obecnie w ofercie mebli firmy Litex pod nazwą IVO.


Tagi:

projektowanie opakowań, projektowanie produktów, strategia biznesu, identyfikacja wizualna, www design, brand design, industrial design, wzornictwo przemysłowe, projekt opakowania, design opakowania, projekty opakowań,wzornictwo przemysłowepowrót >

Strategia
marki

industrial
design

Projektowanie

Projekt opakowania

Projektowanie opakowań

Brand Design

Design

opakowania

Brand strategy

Inudstrial Design

Audyt Wzorniczy

agencja brandingowa

strategia marki

wzornictwo przemysłowe