newsletter

Design. Komunikacja. Strategia.
Dzielimy się wiedzą!

Klauzula informacyjna

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera.


* Wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych SOUL & MIND.*Pola obowiązkowe.

Design piekarnika vintage


Zadanie:

Audyt wzorniczy i projekt designu piekarnika vintage dla marki AMICA.

Założenia i realizacja:

We wrześniu 2014 roku na targach IFA w Berlinie, Amica po raz kolejny zaprezentowała swoje nowe produkty. Znalazły się wśród nich zaprojektowane przez nas płyta gazowa oraz piekarnik w stylu retro. Podczas, gdy projekt płyty przeszedł jedynie lifting, koncepcja designu piekarników powstała zupełnie od podstaw.
Strategia wzorniczna dla piekarników z linii Vintage stworzona została z myślą o specyficznych i wyrafinowanych oczekiwaniach klientów na rynku rosyjskim. W przeciwieństwie do mieszkańców Europy Zachodniej ceniących prostotę i styl mainstream, nasi wschodni sąsiedzi doceniają ornamentykę i zdobienia.

To właśnie dlatego skupiliśmy się na dopracowaniu każdego detalu piekarnika, przy zachowaniu jego funkcjonalności, tak ważnej podczas codziennego użytkowania. Stylizowane pokrętła regulacji temperatury, uchwyty i inne elementy przywodzą na myśl wyposażenie kuchni sprzed kilku dekad. Piekarnik retro jest świetnym dopełnieniem stylowej kuchni i nadaje jej unikalny charakter.

Nowy model piekarnika jest sprzedawany pod marką Hansa i dostępny wyłącznie w Rosji. Piekarnik można kupić na stronie: http://www.ferra.ru.

Już wkrótce swoją premierę będą miały kolejne modele piekarników marki AMICA stworzone na podstawie naszych projektów.


Tagi:

projektowanie opakowań, projektowanie produktów, strategia biznesu, identyfikacja wizualna, www design, brand design, industrial design, wzornictwo przemysłowe, projekt opakowania, design opakowania, projekty opakowań,wzornictwo przemysłowepowrót >

Strategia
marki

industrial
design

Projektowanie

Projekt opakowania

Projektowanie opakowań

Brand Design

Design

opakowania

Brand strategy

Inudstrial Design

Audyt Wzorniczy

agencja brandingowa

strategia marki

wzornictwo przemysłowe