newsletter

Design. Komunikacja. Strategia.
Dzielimy się wiedzą!

Klauzula informacyjna

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera.


* Wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych SOUL & MIND.*Pola obowiązkowe.

co u nas

słychać?

Audyty wzornicze dla beneficjentów projektów unijnych.


„Wzór na konkurencję” to projekt w ramach działania 1.4 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia (nabór wniosków w latach 2015-2016 prowadzi PARP). Przewiduje on kompleksowe wsparcie MŚP w zakresie wykorzystania procesów wzorniczych w tym przeprowadzenie audytu wzorniczego, stworzenie strategii wzorniczej oraz wynikających z niej nowych, innowacyjnych produktów.

Program skierowany jest do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność na terytorium Polski Wschodniej, tj. w województwach: lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim i warmińsko-mazurskim.

Wsparcie będzie dwuetapowe. W pierwszym etapie przeprowadzone zostaną audyty wzornicze, postawiona zostanie diagnoza sytuacji firmy pod kątem wykorzystania wzornictwa, technologii, struktury organizacyjnej, procesów komunikacji, strategii marketingowej, charakterystyki klientów i konkurencji oraz trendów rynkowych. Raport z audytu posłuży do stworzenia strategii wzorniczej.

Kolejny etap to wdrożenie tejże strategii, w efekcie której firma wprowadzi na rynek innowacyjne nowe produkty. W ramach projektu można dostać środki na usługi doradcze oraz zakup urządzeń i maszyn.

Soul and Mind już od 20 lat buduje i wspiera swoim doświadczeniem, wiedzą ekspercką oraz kompetencjami marki swoich klientów - od małych firm rodzinnych, przez duże i średnie przedsiębiorstwa, aż po międzynarodowe korporacje. W ramach projektu “Wzór na konkurencję” oferujemy kompleksowe wsparcie we wszystkich obszarach dotyczących wzornictwa i strategii tj. przeprowadzenia audytu wzorniczego, przygotowania strategii wzorniczej oraz zaprojektowania nowych produktów.


Tagi:

projektowanie opakowań, projektowanie produktów, strategia biznesu, identyfikacja wizualna, www design, brand design, industrial design, wzornictwo przemysłowe, projekt opakowania, design opakowania, projekty opakowań, audyt wzorniczypowrót >

Strategia
marki

brand
design

industrial
design

Projektowanie

Projekt opakowania

Projektowanie opakowań

Brand Design

Design

opakowania

Brand strategy

Inudstrial Design

Audyt Wzorniczy

agencja brandingowa

strategia marki

wzornictwo przemysłowe