newsletter

Design. Komunikacja. Strategia.
Dzielimy się wiedzą!

Klauzula informacyjna

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera.


* Wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych SOUL & MIND.*Pola obowiązkowe.

co u nas

słychać?

Targi PLMA w Amsterdamie

2014
Ostatnie lata jasno pokazują coraz większą wagę marek własnych.

Rynek ten rok do roku rośnie już o kilka procent udowadniając, że tak często niedoceniane produkty sygnowane przez sieci handlowe muszą zająć wreszcie należne im miejsce. Rosnące znaczenie przekłada się wprost na coraz większe nakłady jakie marketerzy gotowi są ponosić na profesjonalne przygotowanie marek własnych do funkcjonowania na bardzo trudnych rynkach detalicznych. Dostrzegając nie od dziś potencjał tego segmentu, a przede wszystkim przez fakt, że marki prywatne coraz częściej stają się banchmarkami kategorii udaliśmy się do Amsterdamu na targi PLMA.

Private Label Manufacturers Association - PLMA - (Stowarzyszenie Producentów Marek Własnych) to organizacja non profit powstała w 1979 roku dla promowania marek własnych. Jest to jedyne w swoim rodzaju stowarzyszenie, które reprezentuje około 3500 producentów ze wszystkich kontynentów - zarówno wielkie międzynarodowe koncerny, jak i małe rodzinne firmy. Targi PLMA to niezwykle inspirujący przekrój doświadczeń i obserwacji. Z naszego punktu widzenia najciekawsza była część ekspozycji poświęcona najnowszym trendom opakowaniowym. Zebranie w jednym miejscu, na stosunkowo małej powierzchni, graczy dużych i małych dało wyraźny obraz kierunków, w których będą w najbliższym czasie ewoluować sklepowe półki całego świata.

Wiedza zdobyta na targach PLMA już wkrótce w naszych kolejnych realizacjach!


Tagi:

projektowanie opakowań, projektowanie produktów, strategia biznesu, identyfikacja wizualna, www design, brand design, industrial design, wzornictwo przemysłowe, projekt opakowania, design opakowania, projekty opakowań,wzornictwo przemysłowepowrót >

Strategia
marki

brand
design

industrial
design

Projektowanie

Projekt opakowania

Projektowanie opakowań

Brand Design

Design

opakowania

Brand strategy

Inudstrial Design

Audyt Wzorniczy

agencja brandingowa

strategia marki

wzornictwo przemysłowe