newsletter

Design. Komunikacja. Strategia.
Dzielimy się wiedzą!

Klauzula informacyjna

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera.


* Wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych SOUL & MIND.*Pola obowiązkowe.

Lech PREMIUM- Kreacja komunikacji Lech Summer Active


LECH Summer Active to sezonowy projekt, który oferuje plażowiczom możliwość aktywnego wypoczynku. Specjalne strefy LECHa stanęły na polskich plażach, by oferować szereg nietypowych, nowoczesnych, letnich atrakcji, np. skimboarding czy bodyboarding.

Naszym zadaniem było przygotować komunikację wizerunkową dla tego cyklu eventów. Kreacja graficzna, którą zaprojektowaliśmy, utrzymana jest w kolorach marki LECH, czyli w zieleni i bieli, co błyskawicznie przywodzi na myśl zimne piwo i przyjemność, jaka się z nią wiąże, co na rozgrzanej plaży ma szczególne znaczenie.

Poprzez to, że projekt graficzny LECH Summer Active wiąże benefity marki z korzyściami, takimi, jak przyjemność, sport i zabawa, cała akcja promocyjna nie tylko utrwala pozytywny wizerunek marki, lecz także wpisuje się w stale rozwijający się trend aktywnego życia i wypoczynku.
Tagi:

projektowanie opakowań, projektowanie produktów, strategia biznesu, identyfikacja wizualna, www design, brand design, industrial design, wzornictwo przemysłowe, projekt opakowania, design opakowania, projekty opakowańpowrót >

Strategia
marki

industrial
design

Projektowanie

Projekt opakowania

Projektowanie opakowań

Brand Design

Design

opakowania

Brand strategy

Inudstrial Design

Audyt Wzorniczy

agencja brandingowa

strategia marki

wzornictwo przemysłowe