newsletter

Design. Komunikacja. Strategia.
Dzielimy się wiedzą!

Klauzula informacyjna

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera.


* Wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych SOUL & MIND.*Pola obowiązkowe.

MastermW ramach długofalowej współpracy i spójnej strategii budowania silnej marki Masterm, podjęliśmy szereg zintegrowanych działań marketingowych. Jednym z nich był projekt i wdrożenie nowej, interaktywnej strony www poznańskiego dewelopera.

Projektowanie strony www przebiegało w oparciu o dwa kluczowe cele:

Po pierwsze, chcieliśmy podkreślić bogatą ofertę i liczbę inwestycji Masterm - zarówno tych już powstałych i zamieszkanych, jak i będących na etapie budowy czy sprzedaży.

Po drugie – chcieliśmy silnie powiązać je z Poznaniem. Postanowiliśmy postawić na prosty i czytelny, a zarazem atrakcyjny i elegancki layout.

Czarno-białe zdjęcie Poznania z lotu ptaka i kolorowe elementy z nazwami inwestycji są wizytówką strony i wstępem do dalszej, bardziej rozbudowanej zawartości. W centralnym miejscu projektu umieszczone jest krótkie hasło nawiązujące do przestrzeni i dotychczasowego claimu marki. Kontrastowe kolory i nowoczesny, minimalistyczny layout podkreślają doświadczenie i profesjonalizm świadczonych usług.


Tagi:

projektowanie opakowań, projektowanie produktów, strategia biznesu, identyfikacja wizualna, www design, brand design, industrial design, wzornictwo przemysłowe, projekt opakowania, design opakowania, projekty opakowańpowrót >

Strategia
marki

industrial
design

Projektowanie

Projekt opakowania

Projektowanie opakowań

Brand Design

Design

opakowania

Brand strategy

Inudstrial Design

Audyt Wzorniczy

agencja brandingowa

strategia marki

wzornictwo przemysłowe