PL / EN

Audyty wzornicze dla beneficjentów projektów unijnych.

„Wzór na konkurencję” to projekt w ramach działania 1.4 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia (nabór wniosków w latach 2015-2016 prowadzi PARP). Przewiduje on kompleksowe wsparcie MŚP w zakresie wykorzystania procesów wzorniczych w tym przeprowadzenie audytu wzorniczego, stworzenie strategii wzorniczej oraz wynikających z niej nowych, innowacyjnych produktów.

Program skierowany jest do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność na terytorium Polski Wschodniej, tj. w województwach: lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim i warmińsko-mazurskim.

Wsparcie będzie dwuetapowe. W pierwszym etapie przeprowadzone zostaną audyty wzornicze, postawiona zostanie diagnoza sytuacji firmy pod kątem wykorzystania wzornictwa, technologii, struktury organizacyjnej, procesów komunikacji, strategii marketingowej, charakterystyki klientów i konkurencji oraz trendów rynkowych. Raport z audytu posłuży do stworzenia strategii wzorniczej.

Kolejny etap to wdrożenie tejże strategii, w efekcie której firma wprowadzi na rynek innowacyjne nowe produkty. W ramach projektu można dostać środki na usługi doradcze oraz zakup urządzeń i maszyn.

Soul and Mind już od 20 lat buduje i wspiera swoim doświadczeniem, wiedzą ekspercką oraz kompetencjami marki swoich klientów - od małych firm rodzinnych, przez duże i średnie przedsiębiorstwa, aż po międzynarodowe korporacje. W ramach projektu “Wzór na konkurencję” oferujemy kompleksowe wsparcie we wszystkich obszarach dotyczących wzornictwa i strategii tj. przeprowadzenia audytu wzorniczego, przygotowania strategii wzorniczej oraz zaprojektowania nowych produktów.

 

 

projektowanie opakowań, projektowanie produktów, strategia biznesu, identyfikacja wizualna, www design, brand design, industrial design, wzornictwo przemysłowe, projekt opakowania, design opakowania, projekty opakowań,wzornictwo przemysłowe

Data wydarzenia: 19-04-2021
WRÓĆ DO WPISÓW