PL / EN

Targi PLMA w Amsterdamie

Ostatnie lata jasno pokazują coraz większą wagę marek własnych.

Rynek ten rok do roku rośnie już o kilka procent udowadniając, że tak często niedoceniane produkty sygnowane przez sieci handlowe muszą zająć wreszcie należne im miejsce. Rosnące znaczenie przekłada się wprost na coraz większe nakłady jakie marketerzy gotowi są ponosić na profesjonalne przygotowanie marek własnych do funkcjonowania na bardzo trudnych rynkach detalicznych. Dostrzegając nie od dziś potencjał tego segmentu, a przede wszystkim przez fakt, że marki prywatne coraz częściej stają się banchmarkami kategorii udaliśmy się do Amsterdamu na targi PLMA.

Private Label Manufacturers Association - PLMA - (Stowarzyszenie Producentów Marek Własnych) to organizacja non profit powstała w 1979 roku dla promowania marek własnych. Jest to jedyne w swoim rodzaju stowarzyszenie, które reprezentuje około 3500 producentów ze wszystkich kontynentów - zarówno wielkie międzynarodowe koncerny, jak i małe rodzinne firmy. Targi PLMA to niezwykle inspirujący przekrój doświadczeń i obserwacji. Z naszego punktu widzenia najciekawsza była część ekspozycji poświęcona najnowszym trendom opakowaniowym. Zebranie w jednym miejscu, na stosunkowo małej powierzchni, graczy dużych i małych dało wyraźny obraz kierunków, w których będą w najbliższym czasie ewoluować sklepowe półki całego świata.

Wiedza zdobyta na targach PLMA już wkrótce w naszych kolejnych realizacjach!

 

 

projektowanie opakowań, projektowanie produktów, strategia biznesu, identyfikacja wizualna, www design, brand design, industrial design, wzornictwo przemysłowe, projekt opakowania, design opakowania, projekty opakowań,wzornictwo przemysłowe

Data wydarzenia: 19-04-2021
WRÓĆ DO WPISÓW