PL / EN

Strategic Design

 

 

Nasze główne kompetencje:

cytat

Komunikacja marketingowa marek to nasza specjalność – zajmujemy się nią od ponad 25 lat. Budujemy efektywne strategie marek z różnych branż. Pracujemy zarówno w sferze koncepcji, jak i kreacji.

Co nas wyróżnia?

To, że wszystkie działania koncepcyjne, a także późniejszy proces designu, zawsze wspieramy rzetelnym audytem aktualnego pozycjonowania marki, grup docelowych i konkurencji.

W zależności od wyników audytu, planujemy odpowiedni zestaw działań, czyli efektywną strategię marki. 

Opieramy się zarówno na twardych danych z badań marketingowych, jak i pogłębionej wiedzy zdobytej w oparciu o elementy metodologii design thinking. To one pozwalają nam określić dokładnie, jak Twoja marka powinna być postrzegana przez grupy docelowe.

Co dalej?

Powstaje spójna strategia komunikacji marki. Wypracowane w badaniach pozycjonowanie przekładamy na język marki. Budujemy jej wyrazistą narrację, zarówno w sferze designu, jak i komunikatów werbalnych. By komunikacja marki przynosiła zamierzone efekty i docierała do określonych odbiorców, dobieramy najskuteczniejsze w danej sytuacji narzędzia i rozwiązania, jak np. multichanelling. Uwzględniamy różne strategie marketingowe w kanałach online i offline.

Stawiamy na połączenie Twojej wiedzy i wyczucia rynku, z naszym ponad 25-letnim doświadczeniem w przeróżnych branżach.

Synergia wiedzy i kreatywności owocuje w najefektywniejsze rozwiązania. Silna marka jest w zasięgu ręki!

See more our projects: