PL / EN

Amica | Design nowych linii płyt indukcyjnych

Na rynku pojawiły się niedawno nowe płyty indukcyjne marki Amica, których zewnętrzny design powstał przy współpracy zespołu R&D i Product Managementu Amica z działem wzornictwa przemysłowego Soul & Mind. Na zlecenie klienta zaprojektowaliśmy 3 linie nadruków szyb płyt indukcyjnych, które pod kątem wizualnym oraz użytkowym przyciągają do zakupu i są jednymi z najnowszych osiągnięć technicznych w kuchni. Każda z linii została zaprojektowana w celu maksymalnego ułatwienia korzystania z płyt.

Przy realizacji każdego projektu, kluczową wartością dla Soul & Mind jest projektowanie doświadczenia użytkownika (UX). Grafika paneli sterowania i oznaczenia pól grzejnych zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były jak najbardziej intuicyjne i ułatwiały korzystanie z urządzenia. Przygotowując posiłek jesteśmy często zmuszeni wykonywać kilka rzeczy naraz, a prostota w obsłudze sprzętu stanowi ogromne udogodnienie. Właśnie dlatego oprócz przejrzystych paneli sterowania wprowadziliśmy też inne rozwiązania m.in. matowe pola grzewcze, które wskazują na miejsce umieszczenia patelni czy garnka, a także chronią powierzchnię płyty przed zarysowaniem. Zastosowanie takiego efektu zapewnia też nowoczesny wygląd urządzenia.

Efekt wspólnego procesu projektowego można oglądać na stronie producenta –www.amica.pl oraz w największych sieciach handlowych, na niemal całym kontynencie.

WRÓĆ DO PROJEKTÓW Poznaj inne projekty