PL / EN

Komunikacja współpracy WSP Społem z Fundacją DODO i ZOO Wrocław

WSP Społem to kielecki producent kultowego Majonezu Kieleckiego, który od lat buduje zaangażowaną, wierną grupę konsumentów. Projekty specjalne prowadzone przez jego Dział Marketingu WSP SPOŁEM (producenta znanej marki) są uwielbiane przez #teamkielecki i internautów, z racji nieoczywistości i kreatywnego podejścia. Jednym z nich jest współpraca z ZOO Wrocław.

WSP Społem zdecydowało się na wsparcie zagrożonych wyginięciem lemurów – akcja w szczytnym celu ma zgromadzić 1 procent ze sprzedaży Majonezu Kieleckiego Roślinnego. Zebrane pieniądze zostaną przekazane do Centrum Reniala, które opiekuje się zagrożonymi zwierzętami na Madagaskarze.

W ramach obsługi biura prasowego, zadbaliśmy o stworzenie komunikatów z udziałem partnera akcji, a także dystrybucję ich do mediów ogólnopolskich i lokalnych, a także do liderów opinii. Dodatkowo byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie materiałów graficznych czy dystrybucję wysyłek kreatywnych do najbardziej zaangażowanych dziennikarzy. W trakcie trwania akcji powstało niemal 100 publikacji o akcji.

 

WRÓĆ DO PROJEKTÓW Poznaj inne projekty